retrojoysticki.com.pl
Matt.com.pl
PL EN

Od 1982 roku na rynku
polski producent joysticków i joypadów

Sprzedaż hurtowa i detaliczna

Podział wg budowy

Podział wg zastosowania

Sprzedaż hurtowa i detaliczna
100% kontrola jakości
Doradztwo przy wyborze produktu
Innowacyjne własne rozwiązania techniczne

PTH MATT istnieje na rynku od ponad 30 lat. W tym czasie działało nieprzerwanie w jednej branży elektronicznej, pogłębiało swoje kontakty z najlepszymi dostawcami i kooperantami. Zdołało wyselekcjonować najbardziej optymalnych kontrahentów zapewniających zarówno wysoką jakość jak i dobrą cenę materiałów i surowców. Dzięki nabytemu doświadczeniu, dzięki jednoosobowemu zarządzaniu i małej administracji biurowej, ponoszone koszty działalności są stosunkowo niskie i firma może zaoferować produkty najwyższej jakości w dobrych cenach.

Już w roku 1985 roku rozpoczęliśmy produkcje joysticków, kilka lat później joypadów . Produkcję tę nieprzerwanie utrzymujemy do dnia dzisiejszego. W swojej ofercie posiadamy bogaty wybór różnego typy joysticków, joypadów, przewodów montażowych i połączeniowych oraz innych dodatkowych akcesoriów do gier i konsol typu retro (m.in. Amiga, Atari, Commodore, Pegasus, Sega, Jaguar itp.).

Oferujemy sprzedaż detaliczną w pojedynczych ilościach jak również sprzedaż hurtową przy większej ilości zamówionych rzeczy oferujemy dodatkowe rabaty. Zamówione rzeczy sprzedajemy również zagranicą (nasze produkty trafiają m.in. do odbiorców z Niemiec, Hiszpanii).

Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą
. Każdy klient znajdzie w niej produkt, który spełni jego oczekiwania. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i chętnie służymy pomocą w doborze odpowiedniego towaru.

PTH MATT jest najprawdopodobniej aktualnie jedynym producentem joysticków, joypadów i różnego typu akcesoriów i przewodów do retro gier i konsol typu: Amiga, Atari, Commodore, Pegasus, Nintendo, Sega itp. W ofercie posiadamy bogaty wybór joypadów i joysticków z różnych przeznaczeniem i różnym wykonaniem, a dodatkowo zakupić u nas można akcesoria i gotowe przewody połączeniowe lub montażowe.

Ponadto nasz sklep zaopatruje klientów detalicznych oraz instalatorów w osprzęt elektroniki domowej, elementy do mocowania anten i przewodów, anteny radiowo-telewizyjne, zasilacze itp. W ofercie posiadamy także załącza oraz kable i przewody w wielu różnych wersjach od różnych renomowanych producentów. Oferujemy jako producent nasze gniazda abonenckie oraz filtry i zwrotnice częstotliwościowe.

Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową. Pomagamy naszym Klientom w doborze odpowiedniego rozwiązania i udzielamy wsparcia technicznego.
ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z WYWIADEM W MAGAZYNIE "PIXEL" (zakładka AKTUALNOŚCI)