retrojoysticki.com.pl
Matt.com.pl
PL EN

Od 1982 roku na rynku
polski producent joysticków i joypadów

100% kontrola jakości

Podział wg budowy

Podział wg zastosowania

Sprzedaż hurtowa i detaliczna
100% kontrola jakości
Doradztwo przy wyborze produktu
Innowacyjne własne rozwiązania techniczne

W Przedsiębiorstwie Techniczno – Handlowym „MATT jakość produktów i troska o zadowolenie Klienta są jednymi z najważniejszych elementów polityki firmy. Jest ona wpisana w najważniejszy dokument Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008.

W trakcie procesu produkcyjnego przestrzegane są wszystkie obowiązujące normy i zalecenia, a od stycznia 2006 r. wdrożona została dyrektywa unijna w zakresie eliminowania z produktów substancji szkodliwych (RoHS).

Najlepszą metodą potwierdzić jakość produktów PTH MATT jest zakup  - początkowo chociażby jednej sztuki! – będziecie Państwo mile zaskoczeni i będziecie chcieli stosować produkty tylko PTH MATT.

Przestrzeganie norm ISO, współpraca z przedsiębiorstwami zapewniającymi wysoką jakość usług, kontrola na każdym etapie produkcji oraz 100% kontrola wyrobów finalnych gwarantuje najwyższą jakość oferowanych produktów. Produkty wytwarzane przez nas – w przeciwieństwie do większości występujących na rynku – podlegają 100 % kontroli jakości niezależnie od stopnia skomplikowania wyrobu. Sprawdzane są podstawowe parametry każdego produktu, a nie tylko np. co dziesiątego czy setnego. To jest naszą silną stroną i przewagą nad konkurencją.

Nasze wyroby mogą konkurować z najlepszymi światowymi produktami. O jakości produktów świadczy też wielkość reklamacji, który wynosi poniżej 0,1%!

Prosimy to zweryfikować!

PTH MATT jest najprawdopodobniej aktualnie jedynym producentem joysticków, joypadów i różnego typu akcesoriów i przewodów do retro gier i konsol typu: Amiga, Atari, Commodore, Pegasus, Nintendo, Sega itp. W ofercie posiadamy bogaty wybór joypadów i joysticków z różnych przeznaczeniem i różnym wykonaniem, a dodatkowo zakupić u nas można akcesoria i gotowe przewody połączeniowe lub montażowe.

Ponadto nasz sklep zaopatruje klientów detalicznych oraz instalatorów w osprzęt elektroniki domowej, elementy do mocowania anten i przewodów, anteny radiowo-telewizyjne, zasilacze itp. W ofercie posiadamy także załącza oraz kable i przewody w wielu różnych wersjach od różnych renomowanych producentów. Oferujemy jako producent nasze gniazda abonenckie oraz filtry i zwrotnice częstotliwościowe.

Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową. Pomagamy naszym Klientom w doborze odpowiedniego rozwiązania i udzielamy wsparcia technicznego.
ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z WYWIADEM W MAGAZYNIE "PIXEL" (zakładka AKTUALNOŚCI)