retrojoysticki.com.pl
Matt.com.pl
PL EN

Od 1982 roku na rynku
polski producent joysticków i joypadów

oferta / podział wg budowy

Podział wg budowy

Podział wg zastosowania

Sprzedaż hurtowa i detaliczna
100% kontrola jakości
Doradztwo przy wyborze produktu
Innowacyjne własne rozwiązania techniczne
joypad2.jpg

Joypady

Joypady zwane również gamepadami lub zwyczajnie padami są to często stosowane manipulatory z przeznaczeniem dla wielu rodzajów gier i konsol w stylu retro. W odróżnieniu do joysticków, gamepady trzymane są w dłoniach i zawierają wyłącznie przyciski kierunkowe (tzw. krzyżak), przyciski akcji oraz gałki analogowe. Joypady dostępne w wielu wykonaniach, z różnego typu złączami o rożnej długości przewodach.
joysticki2.jpg

Joysticki

Popularne joysticki (dżojstiki) czyli urządzenia - manipulatory służące do sterowania ruchem obiektów na ekranie używane w retro grach wideo i konsolach typu Amiga, Atari, Commodore itp. Zbudowane z wychylnego drążka zamocowanego na podstawie, którego przechylanie w odpowiednim kierunku powoduje stosowną reakcję sterowanego obiektu oraz w przyciski uruchamiające przypisane im działania i dodatkowe funkcje sterujące, znajdujące się na podstawce i samym drążku.
przewody2.jpg

Przewody

Ogromny wybór przewodów wykorzystywanych przy korzystaniu z gier i konsol typu retro. Przewody połączeniowe zakończone z dwóch stron wtyczkami, oraz przewody do montażu w innym urządzeniu (manipulatorze lub konsoli) zakończone tylko z jednej strony wtyczką, W ofercie również przewody typu przedłużacze, rozgałęźniki itp.
akcesoria2.jpg

Inne akcesoria

Różnego typu akcesoria przydatne do retro gier i konsol m.in. pokrywy do klawiatur, naklejki na dyskietki różnych rozmiarów, części zamienne do manipulatorów produkcji MATT, obudowy oraz gumy przewodzące jak również prztąśla w postaci nakładek lub drążków.

PTH MATT jest najprawdopodobniej aktualnie jedynym producentem joysticków, joypadów i różnego typu akcesoriów i przewodów do retro gier i konsol typu: Amiga, Atari, Commodore, Pegasus, Nintendo, Sega itp. W ofercie posiadamy bogaty wybór joypadów i joysticków z różnych przeznaczeniem i różnym wykonaniem, a dodatkowo zakupić u nas można akcesoria i gotowe przewody połączeniowe lub montażowe.

Ponadto nasz sklep zaopatruje klientów detalicznych oraz instalatorów w osprzęt elektroniki domowej, elementy do mocowania anten i przewodów, anteny radiowo-telewizyjne, zasilacze itp. W ofercie posiadamy także załącza oraz kable i przewody w wielu różnych wersjach od różnych renomowanych producentów. Oferujemy jako producent nasze gniazda abonenckie oraz filtry i zwrotnice częstotliwościowe.

Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową. Pomagamy naszym Klientom w doborze odpowiedniego rozwiązania i udzielamy wsparcia technicznego.
ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z WYWIADEM W MAGAZYNIE "PIXEL" (zakładka AKTUALNOŚCI)