retrojoysticki.com.pl
Matt.com.pl
PL EN

Od 1982 roku na rynku
polski producent joysticków i joypadów

O FIRMIE

Podział wg budowy

Podział wg zastosowania

Sprzedaż hurtowa i detaliczna
100% kontrola jakości
Doradztwo przy wyborze produktu
Innowacyjne własne rozwiązania techniczne

Początki działalności Przedsiębiorstwa Techniczno – Handlowego „MATT” sięgają roku 1982, kiedy to w centrum Łodzi rozpoczęto produkcję dzwonków-pozytywek oraz alarmów samochodowych, a także ich instalowanie. Rok 1985 był początkiem dynamicznego rozwoju MATT. Było to efektem rozpoczęcia produkcji bardzo trafionego wyrobu, jakim był joystick MATT który zrobiły prawdziwą furorę w Polsce, wygrywały konkursy (Joystick Roku, Łódź Proponuje). W sumie opracowano i wdrożono do produkcji trzy podstawowe serie – zarówno w odmianach na komputery typu AMIGA, na konsole jaki na PC.

Joysticki oraz joypady niemal w niezmienionej postaci produkowane są do dnia dzisiejszego, jednak jest to już produkcja niszowa. Produkcja joysticków stworzyła bazę zaplecza finansowego umożliwiającego dalszy rozwój firmy i kontynuowanie działalności w innych obszarach.

 

Obecnie  PTH MATT prowadzi zarówno działalność produkcyjną jak i handlową. W ramach towarów handlowych oferuje m.in. :

- elementy sieci kablowych TVK, antenowych, komputerowych, strukturalnych, telefonicznych,
- złącza oraz kable i przwody,
- zasilacze, mierniki, narzędzia,
- anteny RTV-SAT,
- itp...

W ramach wyrobów własnych – niemal wszystkie niezbędne pasywne elementy pracujące w sieciach TVK tj. :
- gniazda abonenckie,
- filtry czętotliwościowe i zwrotnice,
- tłumiki, rozgałęźniki,
- izolatory, separatory
- itp...

ZAPRASZAMY NA INNE NASZE STRONY:

 

oraz do naszego sklepu na allegro:


  • Budynek firmy PTH MATT

  • Wejście do sklepu PTH MATT

  • Wjazd na posesję przy budynku PTH MATT

  • Sklep PTH MATT

  • Sklep PTH MATT

PTH MATT jest najprawdopodobniej aktualnie jedynym producentem joysticków, joypadów i różnego typu akcesoriów i przewodów do retro gier i konsol typu: Amiga, Atari, Commodore, Pegasus, Nintendo, Sega itp. W ofercie posiadamy bogaty wybór joypadów i joysticków z różnych przeznaczeniem i różnym wykonaniem, a dodatkowo zakupić u nas można akcesoria i gotowe przewody połączeniowe lub montażowe.

Ponadto nasz sklep zaopatruje klientów detalicznych oraz instalatorów w osprzęt elektroniki domowej, elementy do mocowania anten i przewodów, anteny radiowo-telewizyjne, zasilacze itp. W ofercie posiadamy także załącza oraz kable i przewody w wielu różnych wersjach od różnych renomowanych producentów. Oferujemy jako producent nasze gniazda abonenckie oraz filtry i zwrotnice częstotliwościowe.

Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową. Pomagamy naszym Klientom w doborze odpowiedniego rozwiązania i udzielamy wsparcia technicznego.