retrojoysticki.com.pl
Matt.com.pl
PL EN

Od 1982 roku na rynku
polski producent joysticków i joypadów

Doradztwo przy wyborze produktu

Podział wg budowy

Podział wg zastosowania

Sprzedaż hurtowa i detaliczna
100% kontrola jakości
Doradztwo przy wyborze produktu
Innowacyjne własne rozwiązania techniczne

Przedsiębiorstwo Techniczno – Handlowe „MATT” jest firmą przyjazną zarówno dla Pracowników, Dostawców, Kontrahentów, aktualnych jak i potencjalnych Klientów. Zawsze służymy poradą w dziedzinie, która się zajmujemy.

Dokładnie od 1985 roku zajmujemy się produkcją, dystrybucją i sprzedażą różnego typu joypadów, joysticków, oraz innych elementów-akcesoriów przydatnych w retro grach i konsolach. Posiadamy doświadczenie i odpowiednią wiedzę na temat naszych produktów i rozwiązań dostępnych na rynku. Jeśli ktoś ma problem związany np. doborem produktu – zawsze może na nas liczyć. Chętnie pomożemy w doborze odpowiedniego joysticka, joypada lub innego towaru, który oferujemy w sprzedaży. Spróbujemy wyjaśnić każde zapytanie otrzymane od klienta i chętnie dobierzemy i rozwiążemy każdy problem.


Z uwagi na mnogość dostępnych rozwiązań i wiele różnych produktów zdarzają się sytuacje lub pytania na które nie potrafimy precyzyjnie odpowiedzieć. Staramy się wtedy pomóc naszym Klientów jak tylko potrafimy. Nasze porady nic nie kosztują, a dla osoby która chciała by się czegoś nowego dowiedzieć na pewno będzie bardzo pomocne.

Życzymy udanych decyzji w doborze sprzętu, bo one potem wpływają na satysfakcję użytkownika.

PTH MATT jest najprawdopodobniej aktualnie jedynym producentem joysticków, joypadów i różnego typu akcesoriów i przewodów do retro gier i konsol typu: Amiga, Atari, Commodore, Pegasus, Nintendo, Sega itp. W ofercie posiadamy bogaty wybór joypadów i joysticków z różnych przeznaczeniem i różnym wykonaniem, a dodatkowo zakupić u nas można akcesoria i gotowe przewody połączeniowe lub montażowe.

Ponadto nasz sklep zaopatruje klientów detalicznych oraz instalatorów w osprzęt elektroniki domowej, elementy do mocowania anten i przewodów, anteny radiowo-telewizyjne, zasilacze itp. W ofercie posiadamy także załącza oraz kable i przewody w wielu różnych wersjach od różnych renomowanych producentów. Oferujemy jako producent nasze gniazda abonenckie oraz filtry i zwrotnice częstotliwościowe.

Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową. Pomagamy naszym Klientom w doborze odpowiedniego rozwiązania i udzielamy wsparcia technicznego.
ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z WYWIADEM W MAGAZYNIE "PIXEL" (zakładka AKTUALNOŚCI)